Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Mikro karttan bir Fuat Avni daha çıktı!

FETÖ’nün ‘Türkiye imamlığına’ vekalet eden kişiden ele geçirilen mikro kartın içindeki 2 terabaytlık arşivin şu ana kadar incelenen yüzde 7’lik kısmından çarpıcı bilgiler çıkmaya devam ediyor.

Örgütün iç yazışmaları, örgüt elebaşı Fetullah Gülen’e sunulan raporlarda sosyal medya hesapları üzerinden yürütülen psikolojik harekât sürecine ait bilgiler ve gündem yaratılması gereken konular üzerine tartışmalar da bulundu. Emniyet üzerinden tweet’ler atan ‘Yıldız Kulis’ adlı Twitter hesabının hangi polislere ait olduğu bilgisine ulaşıldı.

FUAT AVNİ HESABINI KULLANANLARDAN BİRİ TUNCAY OPÇİN ÇIKTI

Mikro kart içinde sosyal medyada ‘FETÖ’nün propaganda silahı’ olarak kullanılan ‘Fuat Avni’ ile ilgili bilgiler de bulundu. Bu hesabın örgüt içindeki 8 – 10 kişi tarafından aktif edildiği belirtilirken hesabı kullanan kişilerden birinin de Tuncay Opçin olduğu değerlendirildi.

Raporda, Balyoz kumpası soruşturmasında sanık olan ve ABD’ye kaçan Tuncay Opçin’in kendi hesabı ile aynı anda attığı bir tweet ile kendi kendini deşifre ettiği vurgulandı.

Bir önceki yazımız olan Baykal'ın iş merkezindeki soygunda flaş gelişme! başlıklı makalemizde Antalya, baykal ve deniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir