Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yeni trend: Hasır çantalar

Uzun yıllardır plajları süsleyen hasır çantalar artık sokaklarda. Bohem stile yön veren hasır ve eski çantalar sokak modasına dahil olmayı başardı. Rahat ve şık kombinlerle tercih edilen hasır çantalar salaş sokak stilini kesinlikle tamamlıyor.

Dünyaca ünlü markaların önce defilelere sonra da mağazalara taşıdığı hasır çantaları artık sokakta her kadının elinde görmek mümkün.Gece davetlerini ve ağır kıyafetleri bile oldukça güzel tamamlayan hasır çantalar, ister şık ister spor her türlü kombine eşlik edebiliyor. Her türlü desene uydurabileceğiniz hasır çantalar başka trend parçalara da eşlik edebiliyor.

Doğadan ilham alınarak üretilen ürünlerin uzun süredir popüler olduğunu düşünürsek, doğanın modadaki en güzel yansıması hasır çantalar olabilir. Bu yüzden sonbahar ve kış aylarında da çokça rastlayacağımız hasır çantaları kendi tarzınızla yorumlayabilirsiniz. Vintage parçaların da revaçta olduğu bu sıralarda dolaplarınızda ki eski hasır çantalarınızı değerlendirebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Türk kadınları ömrünün 6 yılını mutfakta geçiyor başlıklı makalemizde kadın ve SAĞLIK Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi